Bemålad. Torrspricka, slitage, huvud med lagning. (Höjd 43)
700 SEK | 2016-04-03 11:51 |
650 SEK | 2016-04-03 09:05 |
400 SEK | 2016-04-02 20:57 |
150 SEK | 2016-03-31 22:57 |
100 SEK | 2016-03-31 22:29 |
100 SEK | Startpris |