8 st koppar med fat, smärre bruksslitage, vissa med invändig missfärgning, en med nagg,
600 SEK | 2016-02-28 19:15 |
500 SEK | 2016-02-28 19:15 |
450 SEK | 2016-02-28 18:05 |
400 SEK | 2016-02-28 16:29 |
200 SEK | 2016-02-27 21:10 |
175 SEK | 2016-02-24 22:03 |
50 SEK | 2016-02-13 19:28 |
50 SEK | Startpris |