Sverige c:a 1860, Äldre dam, med ram 11x12.5cm, Signerad: F Renard, Carlstad, skador, Barnporträtt, med ram 13x15cm, fullständigt kolorerat och i bra skick. Proveniens: Clara & Magnus Rappes hem.
1.700 SEK | 2016-06-18 10:59 |
1.600 SEK | 2016-05-26 00:03 |
1.100 SEK | 2016-05-25 07:51 |
600 SEK | Startpris |