Fanerad. Med beslag och dekorer i mässing. Skiva i sten. Mindre ytslitage. (Höjd 75, bredd 79, djup 43)
1 100 SEK | 2016-01-31 10:48 |
1 000 SEK | 2016-01-29 19:40 |
850 SEK | 2016-01-31 10:37 |
500 SEK | 2016-01-31 09:16 |
400 SEK | 2016-01-31 02:48 |
300 SEK | 2016-01-29 13:36 |
150 SEK | 2016-01-29 17:42 |
100 SEK | Startpris |