Fanerad med inläggningar. Beslag i mässing. Skiva i marmor. Nyckel finns. Mindre ytslitage. (Höjd 77, bredd 90, djup 41)
750 SEK | 2016-01-31 11:49 |
700 SEK | 2016-01-31 02:48 |
500 SEK | 2016-01-30 19:11 |
300 SEK | 2016-01-30 11:21 |
100 SEK | Startpris |