Sköldformade ryggbrickor med skuren dekor. Senare bemålade, slitage, dekorlagningar. (Höjd 96)
5 000 SEK | 2016-01-29 10:25 |
5 000 SEK | 2016-01-30 22:45 |
3 600 SEK | 2016-01-30 21:19 |
1 100 SEK | 2016-01-29 22:32 |
500 SEK | 2016-01-29 10:34 |
100 SEK | 2016-01-29 03:51 |
100 SEK | Startpris |