Textil klädsel. Stämplad. Fläckar, slitage.
2 100 SEK | 2016-01-31 10:21 |
2 000 SEK | 2016-01-30 16:51 |
1 500 SEK | 2016-01-31 09:42 |
850 SEK | 2016-01-29 12:38 |
600 SEK | 2016-01-29 17:38 |
500 SEK | 2016-01-29 10:32 |
100 SEK | 2016-01-28 22:33 |
100 SEK | Startpris |