Fanerad med inläggningar. Beslag och draghandtag i mässing. Skiva i marmor. Nyckel finns. Mindre fläckar, mindre fanersläpp. (Höjd 78, bredd 88, djup 48)
1 200 SEK | 2016-01-31 02:46 |
1 100 SEK | 2016-01-29 20:05 |
1 000 SEK | 2016-01-29 22:02 |
100 SEK | Startpris |