1800-tal, björk med skiva i rotfaner, smärre bruksslitage, 100 x 67, höjd 70 cm
100 SEK | 2015-10-25 11:33 |
75 SEK | 2015-10-21 23:34 |
50 SEK | 2015-10-21 12:24 |
50 SEK | Startpris |