1800-tal, björk, 4 utdragslådor i sarg, spricka i skiva, bruksslitage, diam. 78, höjd 73 cm
150 SEK | 2015-10-25 19:25 |
100 SEK | 2015-10-25 19:25 |
50 SEK | 2015-10-20 09:29 |
50 SEK | Startpris |