4 st, lackerad bok, med sits i fanerad teak, bruksslitage
1 300 SEK | 2015-10-24 23:30 |
1 300 SEK | 2015-10-25 12:22 |
900 SEK | 2015-10-24 21:56 |
600 SEK | 2015-10-22 07:51 |
400 SEK | 2015-10-18 23:56 |
350 SEK | 2015-10-13 08:23 |
250 SEK | 2015-10-12 16:59 |
50 SEK | Startpris |