Oljemålning, djurscen. Signerad och daterad 81. Inramad. Nedre hörn med veck. (27x42)
1 600 SEK | 2015-10-24 21:32 |
1 500 SEK | 2015-10-25 10:47 |
950 SEK | 2015-10-25 10:40 |
600 SEK | 2015-10-24 09:20 |
450 SEK | 2015-10-24 20:56 |
350 SEK | 2015-10-24 11:53 |
100 SEK | Startpris |