Olja på duk, landskap med figurer. Osignerad. A tergo med skrivet intyg av Gustaf Jansson. Ram med mindre färgsläpp. (41x60)
7 200 SEK | 2015-10-20 11:46 |
7 000 SEK | 2015-10-24 09:23 |
750 SEK | 2015-10-23 13:53 |
150 SEK | 2015-10-22 19:39 |
100 SEK | Startpris |