Akvarellerad etsning, "Tre alar". Signerad och daterad 90. Inramad. (12x9,5)
950 SEK | 2015-10-25 11:10 |
900 SEK | 2015-10-25 11:16 |
450 SEK | 2015-10-24 07:40 |
200 SEK | 2015-10-23 12:27 |
150 SEK | 2015-10-22 21:14 |
100 SEK | Startpris |