Olja på duk, åkerlandskap. Signerad. (53x64)
1 600 SEK | 2015-10-22 23:01 |
1 300 SEK | 2015-10-22 22:50 |
300 SEK | 2015-10-22 22:58 |
200 SEK | 2015-10-22 22:11 |
150 SEK | 2015-10-22 22:05 |
100 SEK | 2015-10-22 20:59 |
100 SEK | Startpris |