Färglitografi, komposition. Signerad och daterad 57. Numrerad. (36x49)
800 SEK | 2015-10-25 09:36 |
750 SEK | 2015-10-25 09:24 |
300 SEK | 2015-10-24 20:30 |
100 SEK | 2015-10-24 19:50 |
100 SEK | Startpris |