Olja på duk, vinterbild med får och vallhund. Osignerad. Duklagningar, retuscher. Krackeleringar. (91x70)
850 SEK | 2015-10-25 11:49 |
800 SEK | 2015-10-24 20:44 |
750 SEK | 2015-10-25 10:43 |
350 SEK | 2015-10-23 19:52 |
300 SEK | 2015-10-23 19:44 |
250 SEK | 2015-10-23 11:40 |
100 SEK | Startpris |