Olja på pannå, skogsbild med vattendrag. Signerad. (45x53)
650 SEK | 2015-10-25 00:16 |
600 SEK | 2015-10-23 11:14 |
550 SEK | 2015-10-25 00:07 |
450 SEK | 2015-10-23 12:31 |
100 SEK | Startpris |