Olja på pannå, porträtt av Lars Arvid Nilsson. Monogramsignerad. I bronserad ram med mindre färgbortfall. (38x27)
350 SEK | 2015-10-23 21:16 |
300 SEK | 2015-10-25 11:55 |
150 SEK | 2015-10-23 20:39 |
100 SEK | 2015-10-23 00:39 |
100 SEK | Startpris |