Olja på träskiva, figur. Signerad. (48x30)
550 SEK | 2015-10-25 11:41 |
500 SEK | 2015-10-25 11:53 |
400 SEK | 2015-10-25 11:29 |
300 SEK | 2015-10-24 17:08 |
200 SEK | 2015-10-24 07:47 |
150 SEK | 2015-10-23 00:20 |
100 SEK | 2015-10-22 21:22 |
100 SEK | Startpris |