Akvarell och täckvit, interiör med kvinna. Signerad och daterad Gagnef 06. Inramad. (20x27,5)
1 700 SEK | 2015-10-25 10:11 |
1 600 SEK | 2015-10-24 12:02 |
1 500 SEK | 2015-10-24 11:58 |
1 200 SEK | 2015-10-24 09:22 |
1 000 SEK | 2015-10-22 20:54 |
150 SEK | 2015-10-22 20:19 |
150 SEK | 2015-10-22 20:31 |
100 SEK | Startpris |