Akvarell, motiv med kvinna på tjur. Signerad. Inramad. (46x40)
1 200 SEK | 2015-10-24 21:48 |
1 100 SEK | 2015-10-25 11:59 |
750 SEK | 2015-10-24 11:12 |
550 SEK | 2015-10-24 09:17 |
100 SEK | 2015-10-22 19:39 |
100 SEK | Startpris |