Olja på duk, interiör med gumma. Signerad och daterad 83. Krackeleringar. (48x40)
3 800 SEK | 2015-10-25 12:04 |
3 600 SEK | 2015-10-25 12:06 |
2 700 SEK | 2015-10-25 10:56 |
1 500 SEK | 2015-10-24 20:48 |
450 SEK | 2015-10-23 13:42 |
100 SEK | Startpris |