Färglitografi, komposition. Signerad. Inramad. (100x70)
600 SEK | 2015-10-24 09:54 |
550 SEK | 2015-10-23 13:55 |
450 SEK | 2015-10-23 22:21 |
350 SEK | 2015-10-23 14:15 |
250 SEK | 2015-10-23 09:24 |
100 SEK | 2015-10-23 03:25 |
100 SEK | Startpris |