1940-tal, mörkbetsad björk med intarsia, fanerskada under glasskivan, 60 x 60, höjd 59 cm
800 SEK | 2015-08-30 19:28 |
700 SEK | 2015-08-30 19:28 |
250 SEK | 2015-08-28 20:06 |
100 SEK | 2015-08-30 06:59 |
50 SEK | 2015-08-19 10:38 |
50 SEK | Startpris |