Färglitografi, gårdsbild. Signerad och numrerad. Inramad. (36x26)
2 300 SEK | 2015-05-10 11:09 |
2 200 SEK | 2015-05-09 21:14 |
1 000 SEK | 2015-05-09 12:17 |
650 SEK | 2015-05-08 23:18 |
150 SEK | 2015-05-08 12:59 |
100 SEK | Startpris |