Med blomdekor och förgyllning. Såssnip, serveringskanna, uppläggningsfat samt flatgods. Förgyllningsslitage. Enstaka nagg.
1 700 SEK | 2015-04-19 10:25 |
1 600 SEK | 2015-04-19 09:50 |
950 SEK | 2015-04-19 10:19 |
850 SEK | 2015-04-19 08:54 |
400 SEK | 2015-04-17 22:37 |
100 SEK | Startpris |