6st koppar med fat, kakfat samt sockerskål. Ett fat med nagg. Bruksslitage.
1 200 SEK | 2015-04-19 11:11 |
1 100 SEK | 2015-04-19 06:27 |
950 SEK | 2015-04-18 19:10 |
300 SEK | 2015-04-16 19:19 |
150 SEK | 2015-04-17 13:30 |
100 SEK | Startpris |