Med blomdekor och förgyllning. Mindre bruksslitage.
350 SEK | 2015-04-19 11:39 |
300 SEK | 2015-04-18 20:27 |
250 SEK | 2015-04-18 18:21 |
150 SEK | 2015-04-17 22:56 |
100 SEK | Startpris |