11st kaffekoppar, 15st kaffefat, 12st assietter, sockerskål, gräddkanna, kakfat, småfat 2st samt liten vas. Bruksslitage, enstaka smånagg.
800 SEK | 2015-04-19 11:38 |
750 SEK | 2015-04-19 11:51 |
650 SEK | 2015-04-19 10:19 |
600 SEK | 2015-04-18 21:40 |
350 SEK | 2015-04-18 17:09 |
250 SEK | 2015-04-18 12:57 |
150 SEK | 2015-04-17 17:35 |
100 SEK | Startpris |