Olja på duk, komposition. Signerad och daterad 61. (54x65)
500 SEK | 2015-02-15 08:51 |
500 SEK | 2015-02-15 12:06 |
300 SEK | 2015-02-13 20:27 |
200 SEK | 2015-02-13 20:22 |
100 SEK | Startpris |