Olja på ekskiva, porlande bäck. Otydligt signerad. I bronserad, samtida ram med mindre dekorbortfall. (16x21)
500 SEK | 2015-02-15 11:57 |
450 SEK | 2015-02-15 11:14 |
400 SEK | 2015-02-15 10:26 |
350 SEK | 2015-02-14 12:03 |
250 SEK | 2015-02-13 07:48 |
100 SEK | Startpris |