Låsbleck 4st, 1800-tal. Kikarsikt samt varbygel i mässing. Slitage.
1 200 SEK | 2015-02-14 16:09 |
1 100 SEK | 2015-02-13 11:48 |
200 SEK | 2015-02-13 08:49 |
100 SEK | Startpris |