Med förgylld kant. 6st mattallrikar, skål på fot, ljusstakar 1 par, uppläggningsfat, vas. Bl.a. 2:a sort, vasen och en ljusstake med nagg. (Mattallrikarnas diameter 24,5cm)
600 SEK | 2015-02-15 11:17 |
550 SEK | 2015-02-14 17:01 |
500 SEK | 2015-02-14 13:33 |
300 SEK | 2015-02-14 13:16 |
100 SEK | 2015-02-13 20:19 |
100 SEK | Startpris |