Olja på duk, ängslandskap. Signerad och daterad 1946. (49x64)
450 SEK | 2015-02-15 09:09 |
400 SEK | 2015-02-15 11:16 |
100 SEK | 2015-02-14 19:28 |
100 SEK | Startpris |