Färglitografi, komposition. Signerad och numrerad. Inramad. (78x56)
500 SEK | 2015-02-14 13:34 |
450 SEK | 2015-02-13 19:13 |
300 SEK | 2015-02-13 15:14 |
100 SEK | Startpris |