Förgyllt stål. I etui. Glaset med repor.
650 SEK | 2015-02-14 23:11 |
600 SEK | 2015-02-15 12:01 |
500 SEK | 2015-02-15 02:06 |
400 SEK | 2015-02-14 22:36 |
350 SEK | 2015-02-14 08:24 |
300 SEK | 2015-02-13 19:05 |
100 SEK | Startpris |