Färglitografi, interiör med figurer. Signerad och numrerad. Inramad. (40x50)
500 SEK | 2015-02-15 11:34 |
450 SEK | 2015-02-15 11:27 |
400 SEK | 2015-02-15 11:04 |
400 SEK | 2015-02-15 11:09 |
100 SEK | Startpris |