Svarvskål, 1800-tal samt 2st rotarbeten. Bruksslitage. (Största diameter 25)
400 SEK | 2015-02-14 20:05 |
350 SEK | 2015-02-15 11:00 |
250 SEK | 2015-02-14 17:13 |
100 SEK | 2015-02-12 20:56 |
100 SEK | Startpris |