Fanerat i olika träslag. Med utfällbara dörrar. Mindre ytslitage, skåpets framsida med mindre fanerbortfall. (Höjd 30, utfälld längd 49)
1 200 SEK | 2015-02-15 10:27 |
1 100 SEK | 2015-02-14 18:38 |
900 SEK | 2015-02-13 16:25 |
100 SEK | 2015-02-12 20:29 |
100 SEK | Startpris |