Med rutslipad dekor. Signerad. Mindre repor. (Höjd 24,5)
200 SEK | 2015-02-15 11:24 |
150 SEK | 2015-02-14 21:27 |
100 SEK | 2015-02-12 22:00 |
100 SEK | Startpris |