Olja på träskiva, motiv med sårade soldater. Signerad Mollé?. Mindre färgsläpp, ram med dekorskada. (22x16,5)
700 SEK | 2015-02-14 22:29 |
650 SEK | 2015-02-13 20:24 |
450 SEK | 2015-02-14 12:02 |
350 SEK | 2015-02-13 19:34 |
250 SEK | 2015-02-13 07:49 |
150 SEK | 2015-02-13 09:11 |
100 SEK | Startpris |