Olja på ekskiva, mansporträtt. Osignerad. Oramad. Mindre färgsläpp. (20,5x17)
2 700 SEK | 2015-02-15 11:58 |
2 600 SEK | 2015-02-15 11:56 |
2 500 SEK | 2015-02-15 04:53 |
1 100 SEK | 2015-02-14 20:38 |
1 000 SEK | 2015-02-14 10:47 |
850 SEK | 2015-02-13 20:22 |
450 SEK | 2015-02-13 15:08 |
450 SEK | 2015-02-13 15:49 |
350 SEK | 2015-02-13 07:50 |
100 SEK | Startpris |