Betsad träkolv med skuren dekor. Blecket stämplat H 1863. Laddstock i järn. Slitage, kolven avkortad. (Längd 105)
1 100 SEK | 2015-02-12 22:43 |
1 000 SEK | 2015-02-15 11:29 |
850 SEK | 2015-02-09 15:32 |
500 SEK | 2015-02-12 20:14 |
100 SEK | Startpris |