Olja på duk, havsbild. Signerad och otydligt daterad. (34x46)
600 SEK | 2015-02-14 23:52 |
550 SEK | 2015-02-15 08:57 |
300 SEK | 2015-02-13 22:00 |
250 SEK | 2015-02-13 16:53 |
150 SEK | 2015-02-13 21:57 |
100 SEK | Startpris |