Bruntonat glas. Signerad och daterad 69. (Höjd 21)
300 SEK | 2015-02-14 18:07 |
250 SEK | 2015-02-13 20:11 |
200 SEK | 2015-02-13 20:51 |
100 SEK | 2015-02-13 15:59 |
100 SEK | Startpris |