Olja på duk, gårdsbild. Osignerad. I samtida ram. Något bulig duk. (17x23)
350 SEK | 2015-02-15 12:00 |
300 SEK | 2015-02-15 09:27 |
250 SEK | 2015-02-15 10:49 |
150 SEK | 2015-02-13 15:58 |
100 SEK | 2015-02-13 10:11 |
100 SEK | Startpris |