Färglitografi, fönstervy. Signerad och numrerad. Inramad. (35x50)
1 000 SEK | 2015-02-15 12:00 |
950 SEK | 2015-02-15 12:00 |
900 SEK | 2015-02-15 11:53 |
800 SEK | 2015-02-14 23:35 |
200 SEK | 2015-02-13 14:13 |
150 SEK | 2015-02-12 21:53 |
100 SEK | 2015-02-12 20:58 |
100 SEK | Startpris |