Majolika. Med reliefdekor, hänklar i form av djurhuvuden. Proppen med dekorlagning, krackeleringar. (Höjd 51)
450 SEK | 2015-02-15 11:12 |
400 SEK | 2015-02-15 12:05 |
200 SEK | 2015-02-14 11:03 |
100 SEK | 2015-02-13 15:58 |
100 SEK | Startpris |