Etsning, "Interiör från Smedjebackens gamla valsverk". Signerad och numrerad. Inramad. (32x48)
850 SEK | 2015-02-15 10:33 |
800 SEK | 2015-02-15 07:25 |
800 SEK | 2015-02-15 08:48 |
150 SEK | 2015-02-13 21:29 |
100 SEK | 2015-02-12 20:32 |
100 SEK | Startpris |